חברת אפריקה ישראל מגורים, מקבוצת לפידות קפיטל, הודיעה כי חתמה (יחד עם שותפים – 50%) על עסקת קומבינציה עם בעלי קרקע בהרצליה, בשטח הנפרס על פני כ-24.5 דונם, בהשקעה כוללת בסך כ-600 מיליון שקל.
2 צפייה בגלריה
יריד אומנים ברחבי הרצליה
יריד אומנים ברחבי הרצליה
איזור אטרקטיבי
(צילום: שאטרסטוק)
הפרויקט ממוקם באזור מבוקש מאוד במרכז הארץ – דרומית למחלף הסירה ולהרצליה הילס, ובסמיכות לתחנת הרכבת הרצליה ולתחנת מטרו עתידית שצפויה להיבנות. בפרויקט זה מקודמת תוכנית מפורטת של עירוב שימושים, אשר צפויה לכלול מאות יחידות דיור חדשות, וכ-40 אלף מ"ר של תעסוקה ומסחר.

2 צפייה בגלריה
מיכה קליין
מיכה קליין
מיכה קליין
(צילום: שירן כרמל)

הפרויקט החדש מצטרף לאלפי יחידות דיור של אפריקה ישראל מגורים בעיר הרצליה, שאוכלסו ו/או משווקות בימים אלה, ובכלל זה סביוני "גליל ים" – פרויקט שכירות ארוכת הטווח הראשון בישראל, סביוני "גליל ים מחיר למשתכן", פרויקט נוסף בשטח אולפני הרצליה המיתולוגיים ופרויקט פינוי בינוי במתחם הכוזרי בעיר.
קראו גם >>>>
מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים: "הרצליה היא מהערים האטרקטיביות בישראל הודות למיקומה ולאוכלוסייה האיכותית המרכיבה אותה. אנחנו שמחים לבשר על העסקה החדשה, בחטיבת קרקע גדולה ואיכותית במיקום מרכזי בעיר.
מתוך אמונה שהביקוש למתחמי מגורים איכותיים באזור מרכז הארץ ימשיך ויגבר בשנים הקרובות, ובזכות היכולת המוכחת של החברה בקידום תוכניות מורכבות מסוג זה, אנחנו פועלים כל העת לאיתור עסקאות משמעותיות, וכן להגדלת צבר היחידות של החברה. אפשרויות תעסוקה ונגישות לתשתיות תחבורה הם מהשיקולים המשמעותיים בבחירת עיר מגורים, ולכן יותר ויותר מרכזים ומקומות תעסוקה מוקמים ומתפתחים גם במרכזי הערים ולא רק במעגלים סביב. כאשר מודל עירוב שימושים זה יבוא לידי ביטוי גם בפרויקט החדש בהרצליה".