העיר הרצליה יוצאת היום (שישי) לדרך חדשה עם היבחרו של יריב פישר לראשות העיר. לאחר קרב צמוד מול ראש העיר היוצא משה פדלון. בטרם ספירת המעטפות הכפולות, פישר זכה לתמיכה של 50.3% מהבוחרים, לעומת 49.7% שקיבל פדלון - פער של כ-250 קולות בלבד.
3 צפייה בגלריה
יריב פישר, ראש העיר הבא
יריב פישר, ראש העיר הבא
יריב פישר, ראש העיר הבא
(צילום: יח"צ)
ראש העיר הנבחר יריב פישר: "תודה רבה לתושבות ותושבי הרצליה על האמון שנתתם בי ובנבחרת המעולה שלצידי. הבחירות התנהלו בצורה דמוקרטית וזאת גאווה אדירה לעיר שלנו.
"אני מבקש בראש ובראשונה להודות לראש העיר היוצא משה פדלון. למרות אי ההסכמות על הדרך אני מכבד ומעריך את העובדה שהקדשת לעיר 10 שנים מחייך. זה לא מובן מאליו.
"עוד יהיה זמן להתבטא באריכות אבל כרגע בשעה זו ביום הזה אני מבקש לומר לכל תושבי העיר, אלה שהצביעו עבורי ואלה שלא, אני מתחייב לשרת אתכם ולהקדיש את כולי עבורכם ועבור העיר האהובה שלנו.


3 צפייה בגלריה
משה פדלון
משה פדלון
משה פדלון
(צילום: פרטי)

"ואני מבקש לומר תודה אחרונה בשלב זה לכל מאות המתנדבות והמתנדבים המופלאים שהיו לצידי במסע הזה. ולמשפחתי האהובה והיקרה, רק אתם יודעים כמה אני אוהב אתכם, אתם הכל בשבילי.
"הרצליה, מהיום אנחנו לוקחים אחריות. הבאנו הישג בלתי יאומן בבחירות האלה. עשינו את הבלתי אפשרי. עכשיו הגיע הזמן להתחיל לעבוד".

3 צפייה בגלריה
יריב פישר ומשה פדלון
יריב פישר ומשה פדלון
יריב פישר ומשה פדלון
(צילומים: פרטי)

קראו גם:

ראש עיריית הרצליה היוצא משה פדלון מסר: "בעשר השנים האחרונות הייתה לי הזכות להוביל את הרצליה - העיר הנהדרת והנפלאה שכולנו אוהבים. הבאנו את החינוך להיות הטוב במדינה, הפכנו לעיר יציבה מהמובילות בישראל, תוך קידום התחדשות שאפשרה לעיר להישאר צעירה, פיתחנו מתקני ציבור מהטובים במדינה, וזה כשתמיד ליבי היה שווה גם לאלו שהיו זקוקים ליד מכוונת ולב חומל.
נולדתי בהרצליה וכאן גרה משפחתי. אני לא נפרד מהעיר, ואני לא נפרד מהתושבים הנהדרים שגרים פה. אמשיך לתרום, להתנדב ולפעול למען העיר ולמען המדינה.
אני מאחל הצלחה להנהגה החדשה של העיר ולכל חברי המועצה הנבחרים. הצלחתכם היא הצלחת הרצליה שאנחנו כל כך אוהבים".