עיריית הרצליה הודיעה היום (שלישי) על מינויה של מנהלת חדשה לחטיבת הביניים זאב, במקומה של טלי חפץ, דנה מזרחי.
1 צפייה בגלריה
דנה מזרחי
דנה מזרחי
דנה מזרחי
(צילום: לימור צל-גוזלן)
קראו גם >>>
כזכור, לפני כשנה דרשו הורים בחט"ב זאב בהרצליה את פיטורי המנהלת טלי חפץ, "אם טלי חפץ לא תסיים את תפקידה כמנהלת חטיבת 'זאב' בשנת תשפ"א ותוחלף על ידי מי שיוכל לשקם את בית הספר, אנחנו מתכוונים לפעול בכל הכלים שלרשותנו - לרבות פנייה לשר החינוך, השבתת הלימודים ובחינת הליכים משפטיים". כך הכריזו ימים אחדים לפני פתיחת שנת הלימודים האחרונה הורים לתלמידים בחטיבה, שפרסמו עצומה.
כזכור, שנת הקורונה הפתיעה ומאבק ההורים שכך, וכעת מונתה דנה מזרחי למנהלת החטיבה. מזרחי, נשואה ואם לשלושה, בהכשרתה מורה לאנגלית, בעלת תואר M.A. במנהל עסקים ובניהול משאבי אנוש, ו-M.A. בניהול מערכות חינוך. בוגרת קורס המנהלים "אבני ראשה" וכיום דוקטורנטית באונ' בר-אילן.
דנה עובדת במערכת החינוך כ-15 שנים, במהלכן ביצעה מספר תפקידים, ביניהם: מחנכת כיתה, רכזת שכבה, רכזת תכניות מצוינות וסגנית המנהל. בתפקידה האחרון ניהלה במשך 5 שנים את חטיבת הביניים "ויצו הדסים"- זוכת פרס חינוך ארצי לשנת תשע"ט.
בתפיסתה החינוכית, מאמינה דנה כי יש לשים דגש על פיתוח פדגוגיה חדשנית ורלוונטית המאפשרת לתלמידים להביא לידי ביטוי את כישוריהם, לחוות הצלחה ולהקנות להם כלים שיוכלו ליישם בעתיד. כמו כן, דנה שואפת למקסם את היכולות הטמונות בכל באי בית הספר (תלמידים, סגל הוראה והורים) ומאמינה ביצירת תקשורת מיטבית ודיאלוג מכבד עם קהילת ההורים, בהם היא רואה שותפים מלאים לתהליך החינוכי.
מ"מ וסגנית רה"ע ממונה על החינוך, איה פרישקולניק, בירכה: "מערכת החינוך העירונית זכתה במנהלת מקצועית, איכותית ובעלת חזון חינוכי. אני מברכת על הצטרפותה ובטוחה כי תוביל את חטיבת הזאב אל הישגים רבים".