שיתוף הפעולה של מעצב האופנה, יואב מאיר, והמפיקה והסטייליסטית, גילי סיוון- כהן, הוליד רעיון לתערוכת צילומים חדשה ושמלות של מעצבים ישראלים - ששואפת לנפץ את המושג "מלכת הכיתה" ולגרום לבנות הנוער להבין שכולן מלכות, וכל אחת היא מלכה בדרכה.
כדי להעביר את הרעיון והמסר מאיר וסיוון-כהן גייסו את מיטב המעצבים הישראלים וביניהם מאור צבר, ים יגודייב, עידן כהן, ירון מינקובסקי, אורי מינקובסקי, קיי לונג, קובי גולן, גל שיינפלד, אלן לוקאש, מאורצ'יו, רן צוריאל, דניאל עלי ואושייה, כדי לעצב שמלות ברוח מלכות מוכרות מההיסטוריה והפנטזיה – מלכת הקרח, מליפסנט, מלכת הלילה, מלכת הלבבות, מלכת אנגליה, גרימהילד ועוד.
2 צפייה בגלריה
תשכחו ממלכת הכיתה. צילום: רן יחזקאל
תשכחו ממלכת הכיתה. צילום: רן יחזקאל
תשכחו ממלכת הכיתה. צילום: רן יחזקאל
את השמלות נבחרו בקפידה לדגמן מובילות דעה צעירות שהמשותף להן הוא שהן מעולם לא נכנסו בהגדרה הקלאסית למושג "מלכת הכיתה". בין הבנות שהתנדבו לפרויקט נמצאות המנחה רומי אברג'יל, הזמרת אגם בוחבוט, השחקנית בר מיניאלי, הבלוגרית אלין כהן, הבלוגר עומרי מזרחי, כוכבת הרשת גל גברעם, כוכבת האינסטגרם נועה כהן, יובל חופש,שקד דוד, מאי צרפתי, ניקיטה סטיוארט וליה נוגה.
2 צפייה בגלריה
כולנו מלכות. צילום: רן יחזקאל
כולנו מלכות. צילום: רן יחזקאל
כולנו מלכות. צילום: רן יחזקאל
יואב מאיר וגילי סיוון-כהן מסרו: "חשוב לנו באמצעות אופנה ואומנות להעביר מסר לכל הבנות בארץ – כולכן מלכות! זה לא חשוב מאיפה את, מה צבע העור שלך, מה הגובה או המשקל, איזה סוג שיער יש לך וכדומה. כל אחת מלכה בדרכה – כולנו שונות וכולנו מלכות. הכוכבות של הדור החדש יכולות להגיע מהפריפריה ובאמצעות נחישות וכישרון – לגעת בליבן של ילדות ישראל. חשוב לנו שכל ילדה תמצא את המקום שלה ותרגיש מלכה."
התערוכה תוצג ב"ארנה הרצליה" עד ה 24.7.18. הכניסה חופשית.