בסוף החודש יתקיים בעיר הרצליה, מרוץ הילדים השישי – "מרוץ הילדים עוצמה" היחיד מסוגו בארץ שמיועד לילדים ונוער בלבד. המרוץ מאורגן על ידי קבוצת אלתרמנס ובשיתוף פעולה עם עיריית הרצליה ומחלקת הספורט.
צילום ארכיון: אלתרמנ'סצילום ארכיון: אלתרמנ'ס
צילום ארכיון: אלתרמנ'ס
(צילום ארכיון: אלתרמנ'ס)
המרוץ יתקיים ביום שני, 28/10/19, בשעות אחה"צ, בפארק הרצליה. במרוץ יתקיימו 3 מקצים תחרותיים למרחקים של 1 ק"מ, 2 ק"מ ו- 3 ק"מ. כמו כן, מרוץ עממי ל-1 ק"מ, אשר פתוח לכולם (מותנה בהרשמה מראש) ומקצה אפרוחים ל-300מטר, אשר אינו מותנה בהרשמה וללא עלות!
מסלולי הריצה שטוחים לחלוטין ונמצאים בתוך הריאה הירוקה של הרצליה. לכל משתתף תוענק חולצה מנדפת זיעה, מדלית מסיים, ויוגש כיבוד ללא הגבלה. כמו כן, תהיה חלוקת פרסים למנצחים.
המרוץ פתוח לכל הרצים/ות באשר הם מכל קצוות הארץ, ובלבד שיהיו עד גיל 17 (משנת לידה 2002 ואילך). לקראת המרוץ יתקיימו מספר אימוני הכנה, ללא עלות עבור הילדים שירשמו מראש למרוץ, ויועברו על-ידי קבוצת אלתרמנס.
רן אלתרמן, הבעלים של קבוצת אלתרמנס והמאמן הראשי: "קבוצת אלתרמנס חרטה על דגלה להנחיל את אהבת הספורט בקרב ילדים ונוער. עבורי זו התרגשות גדולה לארגן את מרוץ הילדים בעיר הרצליה. אני שמח מאוד שעיריית הרצליה ומחלקת הספורט, נרתמים גם הם למטרה חיובית זו, ועוזרים לנו לקדם את הספורט בקרב הילדים ובני הנוער. ביחד עם העירייה אנחנו מצליחים להוציא את הילדים מהבית ולהחליף את המחשב בנעלי ריצה. ללא העזרה של מחלקת הספורט לא היינו מצליחים לעשות זאת".
צילום ארכיון: אלתרמנ'סצילום ארכיון: אלתרמנ'ס
צילום ארכיון: אלתרמנ'ס
(צילום ארכיון: אלתרמנ'ס)
קצת פרטים על האירוע:
• תאריך – 28/10/19
• מקום – פארק הרצליה, שלב ג', סמוך לקפה גן סיפור
מקצים - אפרוחים, עממי ותחרותיים
את המירוץ יזניקו וילוו האחים אלתרמן, דן ורן אלתרמן, אלופי ישראל לשעבר וספורטאי עלית כיום.
במסגרת ההכנות לתחרות הוקמה קבוצת אימונים ייעודית אשר מטרתה להכין את הילדים לאירוע זה. אימוני הכנה יתקיימו ללא עלות, עבור ילדים שירשמו לאירוע. האימונים יועברו על ידי צוות המאמנים של קבוצת אלתרמנס. האימונים יתקיימו במשך שלושה השבועות שלפני האירוע, בפארק הרצליה. יש לעקוב אחר תאריכי האימונים באתר התחרות – www.realtiming.co.il
לשאלות נוספות ניתן לפנות לטלפון 0507009000 או באתר של אלתרמנס - www.altermans.co.il