לאחר יותר מעשור, קבוצת ברוש הרסה את הבנין ברחוב ביאליק 38 ברמת השרון, ואף עין לא נותרה יבשה
1 צפייה בגלריה
אבי גרובר, מייסדי ובעלי קבוצת ברוש - ניר ברוש ואילת גונן ברוש, ומנכ"ל ברוש ניר יזמות אורעד יצחקי
אבי גרובר, מייסדי ובעלי קבוצת ברוש - ניר ברוש ואילת גונן ברוש, ומנכ"ל ברוש ניר יזמות אורעד יצחקי
אבי גרובר, מייסדי ובעלי קבוצת ברוש - ניר ברוש ואילת גונן ברוש, ומנכ"ל ברוש ניר יזמות אורעד יצחקי
(צילום: אמיר יעקובי)
קראו גם >>>>
בסוף השבוע החלה הריסתו של הבניין הוותיק ברחוב ביאליק 38 ברמת השרון שפונה מדייריו בחודשים האחרונים. הבניין הישן שנהרס, כלל 4 קומות ו-8 יח"ד בהן גרו 8 משפחות, ובמקומו תבנה החברה פרויקט יוקרתי שיכלול 8 קומות ו-22 יח"ד בהן דירות 3,4,5 חדרים, דירות גן פנטהאוזים. אדריכלי הפרויקט: מרק טופליסקי, יואש ינקוביץ וסימונה קנדל.
בניין המגורים תוכנן תוך שמירה על סטנדרט גבוה והקפדה יתרה על כל פרט ופרט. בפרויקט תמהיל מגוון של דירות בנות 3, 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הבניין ממוקם על שדרה שקטה ברובע הדר הנחשק, כולל 22 דירות בלבד ומאפשר ליהנות מסביבת מגורים אורבנית ואינטימית. לנוחיות הדיירים יוקם בבניין חניון תת קרקעי ומחסן פרטי לכל דירה.
ראש העיר רמת השרון, אבי גרובר: "אני נולדתי רחוב וחצי מפה, ברחוב רבנו תם. זה היה נוף ילדותי, אלה היו הבניינים שראיתי וגדלתי עליהם, האנשים המדהימים שגרו פה היו חלק מהקהילה שלנו, היינו יחד בגנים ובבתי הספר. היום אנחנו משנים את הרובע ועושים לו טוב, והוא יהפוך להיות אחד האיכותיים והיפים בארץ".
ניר ברוש, אילת גונן ברוש ואורעד יצחקי מסרו היום: "אירוע הריסה הוא גם אירוע של התחלה חדשה. לאחר תהליך של יותר מעשור, אנו נרגשים לצאת היום לדרך חדשה עם הריסתו של המבנה הישן בביאליק 38 ברמה"ש, במקומו נחל בשבועות הקרובים בבניית פרויקט בוטיקי, תוך חידוש האזור והסביבה, וכל זאת לצד העובדה שאנו רוכשים את מלוא הכבוד להיסטוריה של הבניין הישן ומוקירים לו תודה. רמת השרון מתחדשת - מדובר בנקודת ציון משמעותית עבור דיירי הבניין הוותיקים, זהו הרגע שבו החלום שלהם יוצא לדרך אל עבר ביתם החדש, לאחר שנים של מגורים, זיכרונות וחוויות שצברו במבנה הוותיק והאהוב. קבוצת ברוש היא חברה יזמית שעוסקת גם בתחום ההתחדשות העירונית, אחד היתרונות הבולטים והמשמעותיים של החברה הוא העובדה, שאנו מבצעים את הפרויקטים שאותם אנו יוזמים".