פרויקט ההתחדשות העירונית "אלמוג יגאל אלון" סיים את אכלוסו – כך מדווחת קבוצת אלמוג. האכלוס יצא לדרך בתחילת מרץ כאשר בשלב ראשון אוכלסו 12 המשפחות הוותיקות שהתגוררו בבניין הישן (דירות התמורה) ורק לאחר מכן אוכלסו 17 הדירות הנוספות אשר נמכרו לדיירים חדשים, רובם משפרי דיור מהרצליה והסביבה.
פרויקט אלמוג יגאל אלוןפרויקט אלמוג יגאל אלון
פרויקט אלמוג יגאל אלון
(צילום: קבוצת אלמוג)
פרויקט "אלמוג יגאל אלון" החל את דרכו כפרויקט תמ"א 38/1 חיזוק מבנים, אך כבר בתחילת הדרך החליטו שני הצדדים לשנות כיוון ולבחור באפשרות של הריסה ובנייה, שבמסגרתה נבנה בניין חדש מהיסודות עם כל היתרונות הגלומים בכך לדיירים וליזם. באותה נקודת זמן, קיבלה קבוצת אלמוג החלטה עקרונית לבצע אך ורק פרויקטים של הריסה ובנייה מחדש, על מנת להמשיך ולספק דירות בסטנדרט הגבוה ביותר וברמת בנייה ראשונה במעלה, רף אשר לא ניתן להגיע אליו כאשר מדובר בפרויקט חיזוק של בניין קיים. במסגרת הפרויקט הרסה החברה בניין מגורים שכלל 12 דירות ובמקומו בנתה בניין חדש בן 7 קומות הכולל 29 יח"ד וחניון תת קרקעי.
החברה מכרה ובימים אלה סיימה למסור את כל 17 הדירות החדשות בפרויקט בסכום כולל של כ-60 מיליון שקל. הפרויקט מתאפיין בדירות גדולות במיוחד המשתרעות על פני 130-135 מ"ר הכוללות חללים גדולים, עם יחידת מתבגר ומרפסות גדולות, וכן שלושה כיווני אוויר בכל דירה. מרבית הרוכשים הם כאמור הינם משפרי דיור מהרצליה והסביבה, אשר רצו לעבור לדירה גדולה וחדשה ולהישאר במרכז העיר.
הצלחת הפרויקט חיזקה את פעילות הקבוצה בהרצליה ובעקבותיו עתידים להתבצע פרויקטים נוספים בעיר.
החברה הכריזה לאחרונה על תחילת שיווק של פרויקט חדש ברחוב י.ל. ברוך בעיר, שבמסגרתו ייהרס בניין ישן וייבנה בניין חדש בן 7 קומות ו-22 דירות. לדברי רז שרייבר, סמנכ"ל השיווק של קבוצת אלמוג, "אני מברך את הדיירים שנכנסו החודש לדירתם החדשה ומאחל להם שנים של הנאה ואיכות חיים, סיימנו את המסירות גם בתקופה לא שגרתית זו ואף הצלחנו להגיע למסירת הדירות באיכות הגבוהה ביותר תוך עמידה בלוחות הזמנים אליהם התחייבנו. בטוחני כי דיירי הבניין החדש המצטרפים למשפחה גדולה של לקוחות הקבוצה יהוו גם הם שגרירים טובים לפרויקטים הבאים בעיר ובכלל ".