את הקיץ הישראלי אי אפשר להעביר בלי בירה קרה, והאמת? גם ממש אין צורך. בימים רביעי חמישי (21-22 ביולי) מרינה הרצליה חוזרת לחגוג את המשקה הרשמי של הקיץ בפסטיבל שהפך למסורת - פסטיבל הבירה הרצליה בשיתוף רשת הברים הלונדונית Lager & Ale.
1 צפייה בגלריה
פסטיבל הבירה במרינה
פסטיבל הבירה במרינה
פסטיבל הבירה במרינה
(צילום: אנטולי מיכאלו)
קראו גם >>>>
בין מותגי הבירה שישתתפו בפסטיבל: טובורג, קרלסברג, ויטוס, דונקל, אוריג'ינל לאגר, סטלה, לף בלונד\בראון, הוגרדן, גינס, סומרסבי, קירין, לה שוף, סן ברנרדוס, פולר'ס לונדון פורטר, נגב, מלכה, ליפמנס, מרדסו , בלומון, ברודוג, לינדמנס, רדברגר, פרימטור, קופרברג, דובל, שימאי, ווסטונס ועוד.
לצד מגוון רחב של בירות מהארץ ומהעולם יוכלו מבקרי הפסטיבל להנות גם ממגוון דוכני אוכל רחוב, החל מכריכי אסאדו, צ'יפס הולנדי, תפו"א מדורה, צ'ורוס מתוק ועוד, כמו גם מהופעות חיות.
מה בתכנית: ברביעי (21 ביולי) מופע של ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא שיופיעו לאחר השקת האלבום החדש, "עובדי נמל" עם ראפ משולב ספוקן וורד במילים נוקבות ואותנטיות.
בחמישי (22 ביולי) להקת אלישע בנאי וארבעים השודדים יופיעו כחלק מסיבוב הופעות הקיץ, ויבצעו את מיטב השירים כמו "סן דייגו", "ברצלונה", "איינשטיין" "הכל נשרף", "לב רעב", "גיבורה" ועוד.
פסטיבל הבירה הרצליה של החברה לפיתוח התיירות בהרצליה, נערך כחלק מסדרת פסטיבלי קיץ במרינה בכניסה חופשית, ונערך השנה בשיתוף רשת הברים הלונדונית Lager & Ale.
לדברי עפרה בל יו"ר החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה וסגנית ראש העיר: "פסטיבל הבירה מצטרף השנה לפסיפס רחב של אירועי תרבות שמתקיים במרינה בהרצליה. הפסטיבל אשר הפך למסורת, נחשב לאחד מאירועי הקיץ הפופולאריים בזכות השילוב של הופעות חיות, אוכל טוב, מרינה וים. הפסטיבל מושך אלפי מבקרים מידי שנה מכל רחבי הארץ, אוהבי וחובבי בירה שרוצים ליהנות מבילוי קייצי לצד השקיעה והבריזה".