הלב נשבר לרסיסים: מאי נעים, נכדתו של מאמן מכבי חיפה ומאמן נבחרת ישראל לשעבר, שלמה שרף, מגן חיים היא בין הנרצחות במתקפת החמאס על מסיבת הטבע סמוך לקיבוץ רעים.
2 צפייה בגלריה
מאי נעים ז"ל
מאי נעים ז"ל
מאי נעים ז"ל
(צילום: פרטי)
מאי, בת 24, היא בתם של ענת ועופר, אחות לשלי, טל ורן מהישוב גן חיים הסמוך לכפר סבא. משפחתה של מאי ז”ל סיפרה כי היא הצליחה להימלט מהתופת במסיבה ברעים, והגיעה למיגונית סמוכה לקיבוץ בארי - אך מאז נותק עמה הקשר. כעת, התברר הנורא מכל.

2 צפייה בגלריה
מאי נעים וסבא שלמה שרף
מאי נעים וסבא שלמה שרף
מאי נעים וסבא שלמה שרף
(צילום: פייסבוק, אורן אהרוני)

יצחק שום, חברו של שלמה שרף, סיפר כי: "מאי הגיעה לחברה שלה ביום שישי. החברה וחבר נוסף שכנעו אותה לצאת למסיבה". שום מציין כי שרף קשור מאד נכדיו. "הוא כל הזמן דאג להם אז עכשיו הדאגה הגיעה לרמה מטורפת". מאי בת 22 היא אחייניתו של מאמן הכדורגל יובל נעים. "היא לא הייתה אמורה להיות שם בכלל", אומר שום.
קראו גם:
בלחימה נהרגו ונרצחו תושבי השרון: לוחם סיירת מטכ"ל רס"ן סקורי בן ה-33 מרמת השרון, סרן (מיל') רועי נגרי, מפק"ץ בביה"ס ללוט"ר, בן 28, מרעננה, סמל בן רובינשטיין מדריך בלוט"ר, מ"פ ביחידת עוקץ, סרן אריה שלמה צירינג בן 27, מ"פ סרן טל גרושקה בן ה-25 מכפר סבא, לוחם הימ"מ בר סיוון בן ה-33 גיא בזק לוחם גדוד 51 בן ה-19, שניהם מכוכב יאיר צור יגאל. בין הנרצחים גם סמל עדן אלון לוי ז"ל מהישוב נירית וסגן יפתח יעבץ לוחם יחידת הקומנדו מגלן מרמת השרון. כמו כן נרצחו הכדורגלן ליאור אסולין מרעננה, עמית כהן בן ה-25 מהוד השרון, תומר שגב בן ה-30 מהרצליה, מרינה אלמגור בת ה-76 מכפר סבא ויעל רוזמן בת ה-20 מכפר סבא.
יהי זכרם ברוך