הטראומה הפכה לחברות: יובל שם טוב (51), כוכב הילדים יובל המבולבל, התגורר בירושלים והיום תושב אזור הוד השרון, ואבנר סבן (51), סוכן ביטוח, ירושלמי בעבר גם הוא והיום מתגורר במודיעין, הפכו לחברים הכי טובים, וזה הגיע די מאוחר. למרות הלגלוג שספג מאבנר סבן ביסודי, יובל המבולבל סלח, התפייס ואימץ אותו כחבר.
2 צפייה בגלריה
אבנר סבן ויובל שם טוב
אבנר סבן ויובל שם טוב
אבנר סבן ויובל שם טוב
(צילום: פרטי)
"למדנו יחד ביסודי", מספר שם טוב. "אבנר היה מלך הכיתה, מקובל, מצטיין בספורט, מארגן מסיבות. אני הייתי השקט, הלא מקובל, המופנם, לא טוב בספורט. אף אחד לא רצה לשחק איתי בהפסקה. תמיד רציתי שאבנר יהיה חבר שלי. הוא היה צוחק ומלגלג עליי. בתיכון הפכנו לחברים קרובים יותר, אני הייתי הליצן של הכיתה ויחד עשינו צחוקים".
"ביסודי אבנר היה חלק מ'חבורת האולרים’. הם אמרו לי שאם אני רוצה להיות חלק, שאגיע איתם לסופר ואגנוב ממתקים. בסך הכל רציתי להרגיש שייך, אבל הם זרקו לי את הממתקים ולעגו לי. מאז התיכון לא היינו בקשר, עד שאבנר בא להצגה שלי עם הבת שלו והתלהב.

2 צפייה בגלריה
יובל 'המבולבל' שם טוב
יובל 'המבולבל' שם טוב
יובל 'המבולבל' שם טוב
(מאיר אוחיון)

"אמרתי לו שהוא פגע בי כשהיינו ילדים, אבל הוא לא זכר את זה. לי היתה טראומה, והוא ראה את זה כמשהו מצחיק. התחלתי לבכות כשראיתי אותו בהצגה. זה הציף לי הכל. דיברנו, השלמנו וסלחתי לו. הבנתי שהוא ממש בנאדם אחר".
קראו גם:
"הרבה שנים הרגשתי שסוכני הביטוח עובדים עליי ומרמים אותי. כשהשלמנו, אבנר לקח על עצמו לטפל בעניינים הללו. המקצועיות שלו החזירה לי את האמון. אני סומך עליו בעיניים עצומות.
"נאמנות אחד לשני. אחרי שהתפייסנו, הוא הבין את ההתנהגות שלו, ואני השלמתי עם כאב שבער בי מהילדות. האמת שלו גורמת לי להיות חבר טוב שלו. אין לי חברים טובים אחרים מהילדות".