השילוב יכול להיות בחיפוי הקירות ויכול להשתקף גם במקלחונים ובנישות שבהן הם בנויים, אם מחלקים את החדר נכון לפי המבנה שלו. מציאת הפינות המעניינות ביותר בחדר הרחצה כדי לשלב את המשחק הזה יכולה להניב תוצאות נפלאות אם משתמשים במלוא ההיצע של חומרים שאנחנו משתמשים בהם היום. זה יכול להתאים לכל סגנון וטעם מהקלאסי ביותר ועד התוסס והאורבני שהוא עכשווי מאוד.
שילובי חומרים יוצרים גוונים כדי לעצב חדר רחצה שיש לו מראה יוקרתי כמו אנחנו מכניסים לחדר זה גם בטון ועץ לצד זכוכית מחוסמת ומתכות כך שיש לנו אין ספור הזדמנויות ליצור מנעד של כהויות שיודגשו על ידי האור שייכנס במהלך היום וישתנה בערב, כשמדליקים את החשמל. זה מתאים גם למינימליסטים וגם לאנשים שאוהבים לראות שפע אבזור בחדר הרחצה שלהם, כולל ארונות של מגבות שמשתלבים במשחק הכהה והבהיר. אחת הדרכים היפות ליצור זאת היא לבנות מקלחונים אלגנטיים מאוד שסוגרים על נישה שאין לה הפרדה אלא היא נמשכת בקו ישר ואחיד מהרצפה של חדר האמבטיה. כך שאין צורך ליצור שם אגן שקוע. השינוי בגוונים מתקבל בגלל החיפוי שיכול להיות מונוכרומטי אבל בדרגות שונות של כהות, יחד עם השתקפויות מרתקות בקירות הזכוכית של מקלחונים.
1 צפייה בגלריה
סוכנות דיגיטל
סוכנות דיגיטל
סוכנות דיגיטל
(צילום: FREEPIK)
משחקי אור וצל תכנון התאורה של חדר רחצה כזה יכול לקחת בחשבון את הגוונים שבחרתם ולהאיר את הפינות והשטחים שרוצים להבהיר בזמן שהשאר מוצל. ביום כל זה נראה אפילו עוד יותר טוב הודות לבהירות הטבעית. אם מתכננים חלונות שמכניסים הרבה אור שיכולים ליצור את משחקי האור והצל הגוונים הנפלאים הופכים את החדר לססגוני גם כשמשתמשים בקשת הגוונים של צבע אחד ראשי בלבד. ניגודיות יפה נוספת מתקבלת בין הכלים הסניטריים שהם בדרך כלל בהירים יותר. הקירות יכולים להיות כהים יותר וליצור את הניגודיות שממסגרת אותם בתוך תמונת גוונים לטעמכם, או להפך.
אבזור בעיצוב הרמוני אם אתם בוחרים שהאלמנטים המרכזיים יהיו אלה שמביאים את הניגוד בין כהה לבהיר, רצוי להשלים באבזור שיהיה הרמוני ולא יוסיף עומס. בחרו גוון אחד, כהה או בהיר, והשלימו את כל מה שנחוץ בגוון זה. אלה יכולים להיות ארונות לחדר הרחצה, מתלים וכונניות, מדפים ומראה, פרזול ומסגרות לחלונות ולדלתות. כל מה שתבחרו להוסיף רצוי שידגיש את הגוון ששולט בחדר ולא יוסיף גוונים וצבעים חדשים שאינם משתלבים בהרמוניה. חדר רחצה שמשרה שלווה ועושה חשק להישאר צריך להיות רגוע ומזמין, והצבעים צריכים לשרת את הרצון להשתמש בו וליהנות ממנו. הפינוק האמיתי הוא ליהנות מהאסתטיקה של הגוונים שמשתלבים בצורה מושלמת למראה ייחודי.


פורסם לראשונה: 13:53 , 17.03.21