עכשיו, כשאתם מוכנים סופסוף לגאול אותה מייסוריה, יש שלושה כללים חשובים במיוחד שיעזרו לכם לוודא שאתם בוחרים את הספה האידאלית עבורכם.
2 צפייה בגלריה
REST&RELAX
REST&RELAX
REST&RELAX
(צילום:רסט רלקס)
1 – הגדירו את מידות הספה זה נשמע אולי טריוויאלי, אבל מידות הספה הן המשתנה הבסיסי והחשוב ביותר שצריך לקחת בחשבון,ובכל זאת רבים נוטים להסתפק בהערכה גסה בלבד. הם יודעים מה גודל הסלון ועם המידע הפשוט הזה הם מתחילים לחפש ספות פינתיות בשלל צבעים ועיצובים. התוצאה? הספה החדשה הופכת את הסלון לצפוף ומחניק הרבה יותר, ובמקרים אחרים היא פשוט נעלמת בחלל הגדול משום שלא נבחרה בהתאם לפרופורציות של הסלון. אז לפני הכול ודאו שאתם יודעים מה הגודל המתאים עבורכם, ולא רק מבחינת מידות אורך, רוחב ועומק – אלא גם מבחינת גובה הספה, עובי הידיות ואפילו גובהן של הכריות.
2 צפייה בגלריה
REST&RELAX
REST&RELAX
REST&RELAX
(צילום:רסט רלקס)
2 – תנו לנוחות שלכם עדיפות אחרי שעיינתם בעשרות קטלוגים והתלהבתם משלל מערכות ישיבה מרהיבות, אתם יודעים אילו צבעים וחומרים מתאימים לכם ולעיצוב הבית בכלל. יכול להיות שאתם משתוקקים לנצל את ההזדמנות ולהזמין ספה נפתחת שנראית נהדר על הנייר או מערכת ישיבה גדולה שתתאים בדיוק לסלון שלכם. רגע לפני שאתם עושים זאת כדאי לזכור שהסטייל הוא לא הנושא המרכזי, אלא דווקא הנוחות שלכם. הגיעו אל אולם התצוגה, הרגישו את החומר, שבו על הספה ונסו להבין האם היא נוחה לכם. האם יהיה לכם נעים לרבוץ בה במשך שעות מול המסך? האם האורחים שלכם יהנו מהחוויה כשיגיעו לבקר? שאלות אלה חשובים יותר משאלות הקשורות לצבע או לצורה. 3 – למדו את צרכי הספה כדי שהספה החדשה שלכם תאריך ימים, ובעיקר כדי שתוכלו להמשיך וליהנות מהעיצוב הנפלא שלה,בדקו היטב את החומר ממנו היא עשויה, ובהתאם את דרישות התחזוקה שלה. בבתים עם ילדים קטנים או חיות מחמד יש לכך חשיבות רבה אף יותר, שכן הספה במקרים אלה מועדת יותר לפורענות. אם תבחרו מראש מערכת ישיבה חזקה ואיכותית מחומרים שקל ונוח לנקות, התחזוקה תהיה פשוטה הרבה יותר והסלון שלכם יישאר תמיד יפה ומרשים, כאילו יצא ממש הרגע מתוך קטלוג עיצוב יוקרתי. עכשיו כל שנותר הוא לבחור את הספה המושלמת עבורכם – וליהנות ממנה הרבה יותר.