דני ורונן מרקוביץ' מתמחים בעולם המיסוי האמריקאי והישראלי כאחד ומנוסים בהגשת דו"חות ברמות מורכבות שונות הן של אנשים פרטיים והן של חברות גדולות הנמצאות בשיתופי פעולה בארץ ובארה"ב.
מיסוי אמריקאי לישראלים ולאזרחי ארה"ב בישראל
היתרון הגדול של משרד רואי החשבון מרקוביץ' כהן, הוא הראיה הרחבה והכוללת הן של מערכת המס הישראלית והן של מערכת המס האמריקאית במקביל. המשרד מכיל שתי מחלקות - האחת למס ישראלי שבה נמצאים כ-20 עובדים מיומנים ומנוסים ומחלקה אמריקאית אשר לה כ-30 עובדים. היכולת לתת מעטפת רחבה תוך תיאום מלא בין המחלקות השונות מפשטת, מקלה ומייעלת עבורכם את החובה שלכם לדווח פעמיים – פעם אחת באמצעות הגשת דוח מס מיסוי אמריקאי ופעם נוספת באמצעות הגשת דו"ח למס ההכנסה הישראלי.

1 צפייה בגלריה
משרד רואי החשבון מרקוביץ' כהן
משרד רואי החשבון מרקוביץ' כהן
משרד רואי החשבון מרקוביץ' כהן
(צילום: מרקוביץ' כהן רו"ח)

המקצועיות והאמינות שעושים את ההבדל
משרד רו"ח מרקוביץ' כהן הוקם על ידי רונן מרקוביץ', רואה חשבון בכיר עם נסיון של למעלה מעשרים שנה בעולם המיסוי הישראלי, מג"ד במילואים, אשר למד במכללת ראיית חשבון במכללה למנהל. ביחד עם אחיו דני, אשר למד מנהל עסקים וכלכלה במכללת נתניה ומתמחה במיסוי נדל"ן בשוק האמריקאי ובהשקעות נדל"ן בארה"ב הוא מנהל את המשרד הכולל עובדים בארץ ובארה"ב. דני מספר על בית העסק ואומר כי: "אנחנו יודעים לתת את המענה גם לאמריקאים וגם לישראלים, מקום אחד שיודע לתת את כל המענה ואת כל המעטפת ואת המומחיות לכל הצרכים שלהם"
"One Stop Shop" לענייני מס ישראלי ואמריקאי
אנשי עסקים רבים אשר יש להם עסקי יזמות, שותפויות ונאמנויות בתחום הנדל"ן האמריקאי ובענפי השקעה נוספים, וגם אנשים פרטיים בעלי אזרחות אמריקאית החיים בישראל, מחוייבים מדי שנה בדיווח לרשויות המס באמצעות הגשת דוח מס מיסוי אמריקאי על פי החוקים המקומיים בארה"ב. רבים מחזיקים רואה חשבון מיסוי אמריקאי בארה"ב וגם רואה חשבון ישראלי כאן בישראל. הכפילות הזו יוצרת קושי ממספר סיבות:
• שעות הפוכות – על מנת לשוחח עם רואה החשבון שלך צריך לקחת בחשבון את הבדלי השעות בין ישראל לארה"ב, דבר שמקשה אפילו על שיחה קצרה בנושא כללי.
• מכשול שפה – ישנם ישראלים רבים אשר בסך הכל רוצים להשקיע בנדל"ן בארה"ב ואינם בהכרח שולטים בשפה על בוריה. זה מקשה על התקשורת עם איש המקצוע האמריקאי המדבר במונחים כלכליים שלא תמיד נהירים לישראלי הממוצע.
• אי הבנה של הצרכים הישראלים – רואה החשבון האמריקאי מבין אך ורק בחוק האמריקאי ואינו מכיר את הצרכים של הלקוח הישראלי שלו מול רשויות המס בישראל ואינו יכול לספק להם מענה.
• קושי בתיאום בין רואי חשבון בארץ ובחו"ל – הכפילות עלולה ליצור קושי בסנכרון ובתיאום שבין רואה חשבון מיסוי אמריקאי לבין עמיתו בישראל ולהקשות על הגשת מסמכים ומילוי דוח"ות באופן מיטבי.
כל הפתרונות למיסוי אמריקאי ומיסוי ישראלי במקום אחד
במקום לשכור רואה חשבון מיסוי אמריקאי ובנוסף אליו גם רואה חשבון מיסוי ישראלי ולבזבז הרבה מאד זמן, כסף ומשאבים, ניתן לעשות הכל במקום אחד במשרד מנוסה ובעל מוניטין אשר החל את פעילותו בשנת 2008 ומאז מסייע לאלפי לקוחות, ביניהן גם חברות גדולות. רונן מרקוביץ', מייסד המשרד, ראה את הצורך ההולך וגובר של אמריקאים וישראלים המחוייבים בהגשת דוח מס מיסוי ישראלי ובמקביל גם הגשת דוח מס מיסוי אמריקאי והבין את הצורך באיחוד שני צדדי המתרס למשרד אחד שמטפל בהכל באופן מתואם, מסונכרן, מקצועי ויעיל אשר גם חוסך לכם בכסף, בכאבי ראש ובדאגות רבות ומפנה אתכם להתמקד בהצמחת העסק או היוזמה הברוכה בשיתוף הפעולה שלכם עם גופים וחברות אמריקאיות.

מוגש מטעם emca-cpa