ברוכים הבאים למרחב הקמעוני של המחר
עם המעבר, לאמצעים טכנולוגיים בכלל תחומי החיים, המעבר לקופות מבוססות מערכת ממוחשבת הפך לנפוץ יותר ויותר. קופה ממוחשבת, היא מערכת לניהול ההכנסות, המלאי ושעות העבודה של הצוות באמצעות מערכת חכמה. הקופה הממוחשבת מתוכנתת כך שתתאים לעסק ותכלול את כלל הנתונים שמופקים באופן תדיר כמו: מחירי מוצרים, שעות העבודה, הכנסות ומלאי. בנוסף, הדגמים החדישים של הקופות הממוחשבות, כוללים גם סליקת אשראי מאובטחת שעשויה להפחית את הסיכון לביטול עסקאות אשראי, עקב גניבה והפסדים שעשויים להגיע גם לעשרות אלפי שקלים בעסק שלכם.
מה ישתנה כשתעברו לקופה ממוחשבת?
הנתונים והתקבולים ירוכזו במקום אחד – בעוד שקופה רושמת פועלת באמצעות מערכת ידנית, הקופה הממוחשבת מאפשרת הפקת חשבוניות, תעודות משלוח וקבלות באמצעות פונקציה ייעודית שקיימת בממשק הממוחשב.
ייעול המעקב וניהול המלאי - לא משנה היקף המלאי, קופה ממוחשבת לעסק קטן מאפשרת מעקב מלא אחר הסחורה שהתקבלה, יצאה או הוחזרה. כמו כן, ניתן להזמין סחורה דרך הקופה ולבצע חישוב של המוצרים הקיימים באמצעות הנתונים שהוזנו לקופה.
1 צפייה בגלריה
קופה רושמת ממוחשבת
קופה רושמת ממוחשבת
קופה רושמת ממוחשבת
(צילום: unsplash)
תמחור השירותים והמוצרים יהפוך לפשוט – לא משנה מה סוג העסק שלכם, עם המעבר לקופה ממוחשבת, תוכלו להזין נתוני מחיר ושירות למסך מגע המותאם לסוג המוצרים או השירותים שאתם מספקים. דבר המפחית משמעותית את טעויות המחיר שנפוצות בתפריטים ידניים.
ניהול המכירות יסייע לכם לחזק את מה שחלש – התנודות בפופולריות המוצרים השונים או קיומם של מבצעים, מבוצעים לרוב באופן ידני. עם המעבר לקופה ממוחשבת איכותית, המעקב אחר מוצרים מובילים או כאלו שלקוחות מחזירים בתדירות גבוהה כמו גם, מבצעים ואחוזי המכירה של העובדים השונים הופך לדיגטלי ומחושב באופן אוטומטי במקום אחד.
מעקב אחר אופי הפעילות ייתן לכם תמונת מצב עדכנית על העסק שלכם – כמו ברשתות החברתיות, גם קופה ממוחשבת משכללת את תנועת המכירה של העסק שלכם. ביכולתה להפיק דו"ח הכולל את השעות החזקות והחלשות, הימים בהם אחוז המכירות גבוה במיוחד ועוד. כל אלו, עשויים לסייע לכם לנהל את העסק באופן חכם ולמקסם את הרווחים שלכם.
פונקציה אחידה של ניהול שעות העבודה של הצוות – בין אם אתם מעסיקים עובד אחד ובין אם עשרות, קופה ממוחשבת איכותית מסייעת בניהול שעות כוח אדם ובמעקב אחר כניסת ויציאת עובדים מהמערכת. כך תוכלו, לבצע מעקב אחר זמני הפעילות של העובדים שלכם ומכירותיהם.
סליקה מאובטחת שתסייע לכם להפחית את הסיכון להונאה – חיוב ושימוש בכרטיסי אשראי בתקן EMV (Europay MasterCard Visa) מחייב את הלקוח להקליד את הקוד הסודי שלו בטרם יחויב כרטיסו. מלבד העובדה שמדובר בשיטה מאובטחת, היא מפחיתה את הסיכון למקרי הונאה וגניבות אשראי שעשויות לגרום לכם להפסדים רבים.
לסיום נספר, שכמו בעסקים הגדולים, גם עסקים קטנים זקוקים למערכת ממוחשבת שתוכל לסייע בניהול העניינים הפיננסיים של מקור הפרנסה שלכם. החיסכון בזמן העבודה היקר שיגיע עם המעבר לקופה הממוחשבת, יסייע לכם להתמקד בעיקר - ניהול העסק.