חברת הנדל"ן 'א. לופו יזמות ובניה' משיקה לראשונה את פרויקט הבוטיק 'הניצנים' שיוקם במסגרת תמ"א 38/2, ברחוב הניצנים 4-6 בהרצליה, אשר יציע 40 דירות יוקרה, בהשקעה כוללת של כ-95 מליון שקל.
1 צפייה בגלריה
מתחם ניצנים בהרצליה
מתחם ניצנים בהרצליה
מתחם ניצנים בהרצליה
(צילומים: ענבל פרץ. הדמיה: סטודיו בונסאי)
קראו גם >>>>
במסגרת הפרויקט יהרסו שני בניינים משנות השישים (1960), 13 בעלי קרקע יעברו לדירות שכורות, על מנת להקים בניין יוקרה אחד בן 9 קומות אשר יציע כאמור 40 דירות יוקרתיות בתכנון האדריכל פיצו קדם.
פרויקט ניצנים כולל מגוון דירות 3-4 או 5 חדרים כאשר כל הדירות גובהה התקרה 2.90 מ"ר, לכל דירה מרפסת של 14 מ"ר, 2 חניות תת קרקעיות (לא במתקן חנייה) ומחסן. הבניין מתאפיין בקווים מודרניים, נקיים ולבנים המאפיינים את סגנונו של פיצו קדם, חזית הבניין גם היא מעוצבת בקווים נקיים ובשילוב חלונות רבים וגבוהים המאפשרים כניסה מירבית של אור פנימה לדירות היוקרה. בנוסף לעיצוב המודרני והנקי של הפרויקט, המראה של הדירות הינו חם ומייצר אוירת מגורים נעימה ומזמינה.
החברה תחל לשווק את הדירות בפרוייקט החל משבוע הבא, המחירים יחלו מ 2.7 מיליון שקל לדירה.
לדברי אסף לופו מבעלי החברה: "פרויקט ניצנים משקף הלכה למעשה את החזון והערכים של חברתנו. הפרוייקט מביא לידי מימוש את הפוטנציאל הרב הגלום בהתחדשות עירונית בעיר הרצליה, מחבר בין ישן לחדש, בין אנשים, בין רקמות חיים שונות, תוך התחשבות והתאמה לצרכי הקהילה והסביבה האורגנית בה הוא נמצא".