התקבלו כלל ההיתרים: חברות 'סלע בינוי' ו'איסתא נכסים' מודיעות על קבלת היתרים לחמישה בניינים נוספים בפרויקט ״הדרים״ בגליל ים בהרצליה. ההיתרים הנ"ל מצטרפים לשלושה היתרים נוספים שהתקבלו לאחרונה, כך שבסך הכל התקבלו היתרים לבנייתם של שמונה בניינים.
צילום הדמיה: סלע בינויצילום הדמיה: סלע בינוי
צילום הדמיה: סלע בינוי
פרויקט 'הדרים' אשר נבנה בגליל ים בהרצליה, כולל כ-260 יחידות דיור וכן דירות המשווקות לשוק החופשי לצד דירות המשווקות במסגרת תכנית 'מחיר למשתכן', ובכללן דירות 3, 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. עד כה, נמכרו למעלה מ-90% מכלל הדירות בפרויקט. בשוק הפרטי נותרו דירות מיני פנטהאוזים ודירת פנטהאוז אחרונה.
תכנון הפרויקט בוצע על ידי משרד "קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים" ומשרד "BE אדריכלים", בעוד על עיצוב הפנים של הפרויקט אמונה האדריכלית רמה דותן.
מורן בן שלוש, מנהל השיווק של חברת 'סלע בינוי': ״אנו מברכים על קבלת ההיתרים האחרונים לצורך השלמת הפרויקט. זהו אחד מהפרויקטים הרבים שהחברה שלנו מובילה במרכז הארץ, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. הפרויקט ממוקם באחת השכונות האיכותיות והמבוקשות ביותר באזור גוש דן. הפרויקט תוכנן תוך הקפדה על אופי הבנייה, מדובר בשכונה חדשה עם פארקים וריאות ירוקות אשר תתחבר לפארק הרצליה , וכל זה במרחק של 15-10 דקות ממרכז תל אביב .