חודש אחרי שחברת LIME פרסה את הקורקינטים שלה באזור גוש דן, הגיע תורה של העיר הראשונה בשרון, הרצליה, לזכות בחוויית הנסיעה הייחודית של הקורקינטים החשמליים. מדובר בחברה היחידה שתפעל באזור השרון שתפרוס עשרות קורקינטים חשמליים באזור המרכז הבינתחומי בהרצליה כחלק משיתוף הפעולה עם אגודת הסטודנטים.
צילום: שי רוטשטיין, יח"צצילום: שי רוטשטיין, יח"צ
צילום: שי רוטשטיין, יח"צ
(צילום: שי רוטשטיין, יח"צ)
כחלק מפעילותה בישראל, מציעה החברה אפשרות לעבוד בהטענת הקורקינטים. כחלק מהעבודה מטעינים את הקורקינטים לאחר השימוש בהם כאשר את התהליך כולו ניתן לעשות דרך האפליקציה של החברה. כתוצאה מכך, חברת LIME תאפשר לסטודנטים רבים הכנסה נוספת במקביל ללימודיהם האקדמיים.
יניב גודר, מנכ"ל Lime ישראל: "קורקינטים שיתופיים הפכו לחלק ממרקם התחבורה העירוני כפתרון הק"מ האחרון, והינם חלק בלתי נפרד מפיתוח תחבורה בת קיימא בכל עיר מרכזית בעולם. כל מי שמדבר על פיתוח תחבורה בת קיימא, לא יכול להתכוון רק לתחבורה ציבורית מתקדמת. הלכה למעשה, אני חושב שאין אמצעי יעיל יותר להוריד את העומס מהכביש משימוש בקורקינטים שלנו".
צילום: אלעד מלכה, יח"צצילום: אלעד מלכה, יח"צ
צילום: אלעד מלכה, יח"צ
(צילום: אלעד מלכה, יח"צ)
נדב מנדלסון, יו״ר אגודת הסטודנטים במרכז הבינתחומי: "חיפשנו במשך זמן רב פתרון זמין ונגיש שיאפשר לסטודנטים שלנו להתנייד. הקורקינטים החשמליים הם מהפכה של ממש. הדגש הוא על כך שמדובר בפתרון שאינו מזהם את הסביבה, זמין ומהיר. אנו גאים להיות אגודת הסטודנטים הראשונה בארץ שמשתפת פעולה בעניין קורקינטים שיתופיים".