חדש בהרצליה: עיריית הרצליה חנכה אתמול (שני) את אנזו - המקום לצעירים בהרצליה. אנזו מיועד לגילי 40-20 והוא יציע תמהיל עשיר של תחומים החשובים לקהל הצעירות והצעירים של העיר:  תרבות, לילה ופנאי - הופעות, אירועים, סדנאות, חוגים, מופעי סטנדאפ, ערבי קונספט, מסיבות ועוד. לימוד, העשרה וייעוץ מקצועי - סדנאות, קורסים בנושאי הכוון תעסוקתי, ייעוץ לימודים, עזרה במציאת עבודה לצעירים, חללי עבודה ולמידה עם אינטרנט אלחוטי, ציוד להקלטת פודקאסטים ועוד. 
1 צפייה בגלריה
אנזו - מקום חדש לצעירים בהרצליה
אנזו - מקום חדש לצעירים בהרצליה
אנזו - מקום חדש לצעירים בהרצליה
(צילומים: עיריית הרצליה)
קראו גם >>>>
בחודשים האחרונים עיריית הרצליה ערכה סקר נרחב בקרב התושבות והתושבים הצעירים בעיר, על מנת להבין מה הצרכים והרצונות שלהם. על פי תוצאות הסקר, הנהלת אנזו יצרה תכנים ייעודיים ומגוונים עבורם.
אנזו הוקם כדי לקדם את עתידם האישי והמקצועי של צעירי העיר, למצות את הפוטנציאל הגלום בהם ולהוות כתובת משמעותית בעיר להגשמת שאיפותיהם, יכולותיהם וחלומותיהם.
 אנזו ממוקם ברח' סוקולוב 5, באותו מבנה שבו היה בעבר מרכז הצעירים "המרפסת". המקום עבר מיתוג חדש, הנהלה חדשה ושיפוץ מאסיבי, בכדי להתאים לדרישות העכשוויות של הצעירים. אנזו ייפתח במהלך חודש יוני ובימים הקרובים יושק לוח הפעילויות והאירועים באתר אנזו.
 חברת המועצה, מחזיקת תיק התחבורה, דניאל אייזנברג צדיקים, אומרת: "לפני כחצי שנה פניתי לראש העירייה ולמנכ"ל העירייה בבקשה לשפץ את מרכז הצעירים הקיים. לשמחתי הם מיד נענו לבקשה והתחלנו לשדרג ולשנות הכל מהיסוד כדי ליצור אלטרנטיבה חדשה לצעירים בעיר שרוצים מקום מודרני ללמוד בו, עם כל הציוד הנדרש, ובנוסף, מקום שיהווה בית לאירועי תרבות ופנאי מותאמים. אמשיך ליזום עוד ועוד פלטפורמות ופעילויות עבור צעירות וצעירי העיר".