כתבת חדשות 13, סמדר פלד מהרצליה, חשפה בפוסט בחשבון הפייסבוק שלה כי חלתה בסרטן השד וכי היא מתחילה בסדרת הקרנות.
סמדר פלדסמדר פלד
סמדר פלד
(צילום: חשבון הפייסבוק)
בפוסט אותו פרסמה פלד ביום האישה הבינלאומי כתבה: "יומיים בדיוק אחרי שהרופאים אמרו לי שהם לא מרגישים שום גוש , גיליתי אותו בעצמי. זמן קצר מאד אחר כך הממוגרפיה והביופסיה אישרו את מה שהיה לי ברור.
זה קרה לפני חודשיים - גיליתי גידול סרטני בשד . לקח לי זמן להבין , לשתף בעיקר את עצמי בידיעה הזו שבעטה חזק בסדרי חיי ואחר כך הפכה אותם למסע חדש מרתק . בשבוע הבא אני מתחילה את סדרת ההקרנות ובהמשך , כשאוכל, אני חוזרת לעבודה שאני כל כך אוהבת במערכת 'שישי עם אילה חסון' , חדשות 13 - חוזרת לכתוב כתבות מגזין ולספר על חיים של אחרים.
"לאלה שבוחרים להגיב - אנא בלי רחמים ואפילו לא ברמז , כי אין סיבה. חיי צלולים מאי פעם, עם רגעים שמחים ומצחיקים ואוהבים ובעיקר עם עוגנים חדשים.
"אני לא מרגישה חולה - אז לא צריך לאחל לי איחולי החלמה . הסרטן התגלה , הוצא ועכשיו אני עושה הכל כדי להשמיד ראיות ולא לאפשר לו לחצוף ביקור חוזר.במסע המאתגר אני נעזרת בכלים שרכשתי ככתבת וכמאמנת אדלריאנית . זה עוזר לי להתמודד עם המצב ברוח טובה ורוגע.
המשפחה האהובה שלי, החברים הקרובים במערכת החדשות ומחוצה לה והצוות המדהים במכון האונקולוגי ב״שיבא״ תל השומר - כולם איתי לאורך הדרך הזו .אני מבקשת - וזה מה שהניע אותי לכתוב ובעיקר ביום הזה - מבקשת מכל הנשים שקוראות עכשיו את הדברים : סמכו על עצמכן ואל תסתפקו במה שאומרים לכן. הרופאים מקצועיים ביותר ומסורים מאד אבל אנחנו שמזהות ויודעות הכי טוב כשמשהו משתנה.
"ובדקו. כן כן, מששו . אם יש חשד קל שבקלים , התייחסו אליו . אם לא הייתי עושה את זה לפני חודשיים , כנראה שהייתי מאחרת".