טאי שארקי | צילום: מתוך האינסטגרם של האח הגדולטאי שארקי | צילום: מתוך האינסטגרם של האח הגדול
טאי שארקי | צילום: מתוך האינסטגרם של האח הגדול
אמש, כשנפתחה דלת הלימוזינה היוקרתית ליד בית האח הגדול, יצא טאי שארקי מהרצליה לחיים חדשים בפעם השנייה. שארקי בן ה-22, סטודנט שנה שלישית למשפטים בשערי משפט חשף ב"תעודת הזהות" שלו את עברו הפלילי, שכלל מאסר של כשנתיים.
"הייתי ילד בעייתי", סיפר שארקי ב"תעודת הזהות" שלו לתוכנית שמשודרת ב"רשת". "היה בי צורך, משהו לא שקט. הייתי קם בשש בבוקר ושואל 'מה אני עושה עכשיו שיביא לי את הריגוש?'...הרגשתי שאני על צוק ואני צריך לקפוץ ממנו. התחלתי להסתובב עם סביבה בעייתית שהפכה מהר לסביבה עבריינית שהפכה אותי לעבריין".
על תקופת המאסר סיפר: "אתה שולח ילד בן 14 לבית סוהר, אתה מעצב אותו להיות עבריין. אתה שם ילד עקום בתבנית עקומה. יצאתי משם פרופסור לפשע". בתום תקופת המאסר רשם אותו אביו ישראל ללימודי משפטים. "התאהבתי בזה, זה נותן אקשן", הוא הודה. שארקי היה מצטיין דיקן בשנתיים הראשונות שלו באקדמיה ועם כניסתו לבית הכי מפורסם במדינה - נראה שהוא נולד מחדש בפעם השנייה.
טאי שארקי | צילום: מתוך חשבון הפייסבוק של המתמודדטאי שארקי | צילום: מתוך חשבון הפייסבוק של המתמודד
טאי שארקי | צילום: מתוך חשבון הפייסבוק של המתמודד
ארז אבוהב, שהיה בין סנגוריו של שארקי, כתב הבוקר (ראשון) בפייסבוק: "כשהתחלתי את דרכי העצמאית ופתחתי את משרדי, נכנס אליי אבא - במאי תיאטרון במקצועו, איש ספר. סיפר שבנו מוחזק במעצר מספר חודשים ממושך והוא כועס ומאוכזב ממערכת המשפט...איחדנו כוחות, הפכנו את העולם...זהו מסר חשוב למערכת המשפט שכורעת תחת העומס. לחלק מהשופטים אין זמן ואין יכולת לזהות מצוקה ולשמוע בין השורות...כל הכבוד לאבא שנלחם ולא וויתר".
אביו העלה אמש עם כניסת בנו לבית האח את תמונתו והסתפק בכיתוב קצר ומדויק: "בהצלחה כפרון".
פרסום ראשוני: 13:18 , 06.05.18