5 טיפים לבחירת בגד הים המנצח של הקיץ בגד ים הוא בגד גוף מיוחד שגורם לנו להרגיש נוח בתוך המים. אבל כדי לבחור אותו נכון ולהרגיש נוח גם כשאנחנו יושבות על החול או על שפת הבריכה, כדאי לשים לב לכמה דברים:
1 צפייה בגלריה
silkyfit swimsuit
silkyfit swimsuit
silkyfit swimsuit
(צילום: FREEPIK)
1. האם אתן מרגישות בנוח עם כל החשיפה? בואו נודה באמת, בגד ים חושף חלקים נכבדים מהגוף, שלא היינו חושפות בנסיבות אחרות. חלק מהנשים מרגישות בנוח יותר עם החשיפה, ואחרות קצת פחות. לפיכך, הדבר הראשון שכדאי לשים לב אליו הוא סוג בגד הים שאתן רוצות לרכוש. יש נשים שמרגישות בנוח עם ביקיני, ואחרות לא אוהבות לחשוף יותר מדי ויעדיפו לקנות בגדי ים שלמים. לבגדי הים השלמים יש כמה יתרונות: הם מאפשרים לנשים להרגיש בטוחות יותר, מגינים על הגוף מפני קרני השמש, מתאימים יותר לספורט כמו גלישת גלים ונראים טוב על כל אישה, ללא קשר למבנה הגוף שלה.
2. מהו צבע בגד הים שאתן רוצות לקנות? אמנם השחור ידוע כצבע מרזה, וכל אישה המעוניינת ללכת על בטוח תבחר בבגד הים השחור הסטנדרטי, אבל לא תמיד חייבים לבחור בו, בייחוד אם אתן בוחרות בגדי ים שלמים. ניתן להינות מצבעים ועיצובים נוספים כמו בגד ים בצבע כחול עמוק כמו הים, בגד ים עם פסים או בגד יום עם הדפס מקורי.
3. חפשו בגד ים איכותי. אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי להביא בחשבון כאשר בוחרים בגד ים הוא האיכות שלו. לא מומלץ לרכוש בגד ים זול מדיי שעלול להיהרס מהר. אם אתן רוצות שבגד הים ילווה אתכן לאורך זמן רב, עונת רחצה לאחר עונת רחצה, כדאי להשקיע קצת יותר ולקנות בגד ים עמיד ואיכותי.
4. לבחור בגד ים המתאים לצורת הגוף. סוגי בגדי ים שונים מתאימים לצורת הגוף. כך למשל, אם יש לכן גוף דמוי אגס (מותניים וירכיים רחבים יותר מהכתפיים), יתאימו לכן בגדי ים בעלי הדפסים. אם יש לכן גוף דמוי משולש (הכתפיים רחבות יותר מהירכיים והמותניים), כדאי לרכוש בגד ים בעל קולר בחלק העליון שלו.
5. בידקו את המידה של בגד הים ושלכן. לפני שבוחרים בגד ים, חשוב למדוד את היקף הגוף. כלומר, היקף החזה, היקף מתחת לחזה, ירכיים ומותניים. בדרך זו ניתן לוודא את המידות ולהיערך מראש לרכישת בגד הים המתאים. כך תשמרו על בגד הים שלכן קניתן בגד ים שמתאים לכן בול מבחינת הכול? אם אתן רוצות שהוא ישמש אתכן לטווח ארוך, כדאי בהחלט לשמור עליו. למרבה האירוניה, חומרים כמו מי מלח או כלור עלולים להרוס את בגד הים, אם כי אלה נמצאים בשפע בים או בבריכה בהתאמה. על מנת להאריך את חייו של בגד הים, מומלץ להרטיב אותו במי ברז לפני הכניסה אל המים. כאשר בגד הים רטוב, הוא יספוג פחות את הסיבים של מי הים או הכלור. נוסף על כך, לא מומלץ לכבס את בגד הים במכונת כביסה, אלא לשטוף אותו בעדינות באמצעות שמפו או סבון נוזלי. ולבסוף, יש לייבש את בגד הים כשהוא תלוי הפוך על גבי חבל הכביסה, כדי שקרני השמש לא יפגעו בו.