ערימת פסולת או גזם באמצע הרחוב הם לא רק מראה לא אסתטי, אלא יכולים לפגוע בניידות של בעלי מוגבלויות, הורים עם עגלת תינוק ועוד. לשם כך עודכנו לאחרונה בהרצליה הימים שבהם מותר לפנות את הפסולת והגזם לרחוב, כדי שייאספו ביום המחרת על ידי פועלי התברואה. אבל לשם כך צריך את שיתוף הפעולה שלכם התושבים, למען העיר של כולנו. זקוקים לריענון? קבלו מדריך לימי הפינוי המעודכנים בהרצליה, לשירותכם:
5 צפייה בגלריה
פינו אשפה וגזם בהרצליה
פינו אשפה וגזם בהרצליה
פינו אשפה וגזם בהרצליה
(צילום: דוברות העירייה)

רובע צפון + רובע מרכז

הוצאה בראשון, פינוי בשני.

רובע דרום + רובע הרצליה ב'

הוצאה בשני, פינוי בשלישי.

רובע מערב + רובע מזרח

הוצאה בשלישי, פינוי ברביעי.

רובע מערב

הוצאה ברביעי, פינוי בחמישי.
לא בטוחים מה לעשות בשכונה שלכם? צפו במפת ימי הפינוי כדי לוודא (זכרו, צריך להוציא יום קודם):
5 צפייה בגלריה
מפת פינוי גזם ואשפה בהרצליה
מפת פינוי גזם ואשפה בהרצליה
מפת פינוי גזם ואשפה בהרצליה
(צילום: אתר העירייה)

ולמי שעוד לא בטוח, להלן רשימת השכונות והמועדים המדויקים של ימי הפינוי בכל אחת מהן:ושימו לב: יש להוציא את הגזם והפסולת הגושית יום לפני מועד הפינוי, משעה 12:00 ועד חצות. חל איסור מוחלט על השלכת פסולת בניין, לכל סוגיה. זכרו להקפיד על הוצאת עלים ודשא בשקיות סגורות בלבד ולהימנע, בערב יום הפינוי שהוא היום המותר, מהנחת הגזם/הפסולת באופן שתחסום או תפריע למעבר הולכי הרגל על המדרכה. חל איסור להניח גזם/פסולת על נתיבי הנסיעה באופן שיחסום או יפריע לתנועת כלי הרכב.
קנס של 730 שקל יוטל על משליכי גזם ופסולת שלא במועד, בהתאם לחוק העזר העירוני בנושא.
עדיין לא בטוחים במאה אחוז, או רוצים להתעדכן במועדי פינוי יחודיים לרגל חגים או אירועים? לחצו כאן והתעדכנו באתר עיריית הרצליה בנושא. באתר תוכלו גם להקליד את כתובת מגוריכם המדויקת וכך לדעת בקלות מתי מותר לכם להוציא את האשפה והגזם, או לשאול שאלות אחרות כמו לגבי אפשרויות פינוי של פסולת אלקטרונית או פסולת בניין. בהצלחה!
פורסם לראשונה: 13:56, 04.04.22