נעמי התקשרה למשרדנו בעקבות המלצה מעמית בעבודתה. היא ביקשה שניפגש מחוץ לאזור מגוריה, והוחלט שנדבר בבית קפה בחולון. כבר בתחילת הפגישה נעמי שיתפה אותי בלבטיה לגבי הפעולות שאותן היא רוצה לבקש שנבצע.
לפני מספר חודשים, הגיע אליה מידע לפיו גיסתה קרן, אשתו של אחיה תמיר, מקיימת קשר רומנטי עם גבר אחר. נעמי התעקשה שהמידע מאומת ואין אפשרות ויכולת להתעלם ממנו. אחיה, לעומת זאת, סירב להאמין לה כל עוד אין בידיה הוכחות, והוא אמר לה "אני לא אהרוס את המשפחה שלי בגלל שמועה".
נעמי תיארה את קרן כאישה יפה, משכילה ובעלת מעמד בכיר במקום עבודתה. תמיר הוא איש חינוך ומרבה לשהות במוסד החינוכי שבו הוא מלמד.
צילום: shutterstockצילום: shutterstock
צילום: shutterstock
בלי להתבלבל נעמי מיד שלפה מתיקה תמונה של גיסתה, כשהיא אומרת: "הגעתי כבר מוכנה". סוכם שצוות יתחיל במעקב אחר קרן, ויעביר את שיגרת יומה בדו"ח המעקב.
כעבור מספר ימים, בשעות הערב, הגיעה קרן למרפאת שיניים ברמת גן, החנתה את רכבה ונכנסה לקליניקה. צוות המעקב נותר בחוץ, ממתין לצאתה. כעבור כשעה וחצי, כאשר הצוות התרשם שקרן מתעכבת ביציאתה, ניגש אחד העוקבים לפתח הקליניקה ולהפתעתו, הקליניקה היתה סגורה. על פי השילוט בכניסה לקליניקה, באותו היום שעת הסגירה של הקליניקה הייתה ממש מספר דקות לאחר שקרן נכנסה פנימה.
העוקבים הבינו מיד את הסיטואציה, רכבה של קרן עדיין נראה בחנייה, אחד העוקבים התמקם בכניסה לקליניקה, כשהוא ממתין בסבלנות ליציאה של קרן. כעבור שעתיים וחצי, יצאה קרן מהקליניקה בחברת גבר, שנראה סוגר את דלתות המרפאה. השניים תועדו הולכים יחד לכיוון רכבה של קרן. שעת הערב המאוחרת, גרמה לשניים לנהוג בחוסר זהירות ולהתנשק ארוכות לפני שנפרדו. הפרידה הלוהטת צולמה בווידיאו.
בהשלמת חקירה קצרה, זוהה הגבר כרופא השיניים המטפל בבני המשפחה של קרן. קבעתי פגישה עם נעמי, הצגתי בפניה את דו"ח החקירה וסרט הווידיאו המפליל. היא חייכה לפתע, ונראתה כמי שהשלימה ברגע זה פאזל רב חלקים.
נעמי סיפרה שמי מסרה לה את המידע הראשוני על הרומן של גיסתה, היא חברה קרובה שלה, ולאותה חברה, יש בת שיננית, שמועסקת בקליניקה ברמת גן.
הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים.
גולן פנחס, חוקר פרטי, הוא בעל משרד "ים החקירות", בנתניה
פרסום ראשוני: 08:00 , 21.11.17